Meie ettevõttest

VIKTRÄ OÜ on väärika ajalooga Pärnumaa tootmisettevõte, mis on keskendunud  peamiselt puidust aiamajade tootmisele ja müügile. Oleme usaldusväärsseks partneriks paljudele rahvusvahelistele klientidele juba alates aastast 1994.  Vastavatud e-poe kaudu soovime rahvusvaheliste hulgiklientide kõrval pakkuda oma tooteid nüüd ka kodumaistele klientidele.

 

Kõik meie majad on toodetud kvaliteetsest põhjamaisest kuusepuidust. Freesprussmajad on seinapaksusega 28mm, 34mm, 40mm, 70mm ja 94mm ning meie e-poes pakutav toote- ja teenustevalik on pidevas arengus, et pakkuda teile võimalikult kõikehõlmavat lahendust aia- või suvemaja soetamisel.  

 

Meie lai tootevalik ja aastatega omandatud kogemused tootmises ja puitmajade müügis on andnud kindla veendumuse meie toodangu headuses ja sellest tulenevalt pakume 5-aastast garantiid kõikidele meie poolt müüdavatele puitmajadele.

 

Projekti Puidutööstuses ressursside kasutamise parendamine Vikträ elluviimisega võtab ettevõte kasutusele uue puidutöötlemise tehnoloogia. Projekti eesmärk on ettevõtte ressursikasutuse ja ressursitootlikkuse parendamine, ressursikasutus paraneb 10,3% ja ressursitootlikkus kasvab 6,0%. Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse summa on 200 000 eurot.

 

Põnevat avastamist ja häid oste soovides,
VIKTRÄ OÜ